Ulaşım Çözümleri

Çözümlerimiz

Vestel Proje Ortağım; kurumsal müşterilerinin ihtiyaçları, mevcut problemleri ve isteklerini en hızlı ve doğru şekilde analiz eder. Eğitimden ulaşıma, endüstriden eğlence merkezine kadar toplumsal yaşamın her alanında hizmete sunduğu inovatif ürünlerle sonuç odaklı ve etkili çözümler sağlar.

Ulaşım Çözümleri

Havalimanları, toplu taşıma istasyonları ve terminaller, insan trafiğinin yüksek olduğu yerlerdir. Bu gibi insan sirkülasyonu fazla olan yerlerde, Dijital Ekran Çözümleri yönlendirme ve bilgilendirme yapmak amacıyla kullanılmaktadır.

Vestel Proje Ortağım’ın sunduğu Dijital Ekran Çözümlerinden Bilgilendirme Ekranları, Videowall ve Totemler kullanılarak havalimanlarında gelen - giden uçak bilgilerinin görüntülenmesi ve bu bilgilerin anlık güncellenmesi sağlanabilir. Ek olarak check-in hizmeti verilebilir. Bu alanların içerisinde bulunan kafelerin, restoranların ve mağazaların tanıtımlarını yapmak ve promosyonlarını duyurmak amacıyla Bilgilendirme Ekranı, Totem, Videowall gibi dijital ekranlar sıkça tercih edilmektedir.

Vestel LED aydınlatma armatürleri, havaalanı, liman, terminal gibi yüksek aydınlatma standarttı gerektiren ortamların zorlayıcı koşullarına yüksek performanslı çözümler sunar. 7-24 hizmet veren bu alanlarda, sağlam yapısı ile uzun süre bakım gerektirmeden çalışabilen Vestel LED aydınlatma ürünleri, yüksek enerji verimliliği ile de aydınlatma giderlerinden büyük oranda tasarruf sağlar.

İnsanların yoğun olarak kullandığı ulaşım alanlarında insanların konforu ve toplum sağlığı açısından ortam sıcaklığı sürekli kontrol altında tutulmalıdır. Sirkülasyonun fazla olduğu böyle ortamlarda hastalıkların önüne geçmek için de ortamdaki havanın devamlı olarak tazelenmesi gereklidir. Bu amaçla sunulan Vestel iklimlendirme ürünleri sunduğu çözümler ile havalimanları, metro, tren istasyonları ve duraklarda hassas sıcaklık kontrolü sağlarken ortam havasının her zaman sürekli tazeler. Ayrıca Inverter teknolojisi sayesinde az enerji tüketerek yüksek performans sunar.

Referans Projeler

Vestel Proje Ortağım’ın; Aydınlatma, Dijital Ekranlar, Akıllı Tahta, İklimlendirme, Beyaz Eşya, Ankastre ve Televizyon alanlarında kurumlara sağlamış olduğu projeleri inceleyin.