Dış Mekan Çözümleri

Çözümlerimiz

Vestel Proje Ortağım; kurumsal müşterilerinin ihtiyaçları, mevcut problemleri ve isteklerini en hızlı ve doğru şekilde analiz eder. Eğitimden ulaşıma, endüstriden eğlence merkezine kadar toplumsal yaşamın her alanında hizmete sunduğu inovatif ürünlerle sonuç odaklı ve etkili çözümler sağlar.

Dış Mekan Çözümleri

Gün içerisinde oldukça fazla mesaja maruz kalan insan beyni, statik reklamları görmezden gelmeye başladı. Bu nedenle günümüzde yönlendirmeler, bilgilendirmeler ve reklamlar; totemler, bilgilendirme ekranları, Videowall, LED Wall, Menuboard gibi Dijital Ekran Çözümleri ile yapılmaktadır.

Mesaj trafiğinin her geçen gün yoğunluğunu artırarak devam ettiği günümüz dünyasında açık hava, hedef kitlenin ilgisini çekmek için en uygun ortamdır. Vestel Bilgilendirme Ekranları, Videowall ve Totemler kullanarak mesajınızı hedef kitlenize verimli şekilde ulaştırabilirsiniz. Totemlerde konser, sinema, etkinlik duyurusu, güncel haberler, reklam ve promosyon tanıtımları yayınlayabilirsiniz.

Dijital ekranlar ve aydınlatma sistemleriyle canlı, renkli bir şehir hayatı görünümü oluşturabilirsiniz. Dijital ekranları kullanarak şehirde yaşanan son gelişmeleri şehir insanlarıyla paylaşabilir, yaklaşan etkinlikleri duyurabilir, hava durumu, mevcut trafik durumu, şehirdeki yeni ve yapımı planlanan projeler hakkında bilgiler verebilirsiniz.

Akıllı aydınlatma sistemleri, tüm armatürlere uzaktan erişim ve kontrol etme imkanı sunmaktadır. Konvansiyonel aydınlatmalara oranla çok daha fazla enerji verimliliği sağlayan LED aydınlatma sistemleri, güvenli yapıları ve uzun ömürleri ile kullanım avantajı sağlamaktadır. Vibrasyona, korozyona ve dış etkenlere dayanıklı yapıları ile öne çıkan LED aydınlatmalar hassas optik kontrol seçenekleri sayesinde dış mekanda daha az ışık kirliliği yaratır.

Referans Projeler

Vestel Proje Ortağım’ın; Aydınlatma, Dijital Ekranlar, Akıllı Tahta, İklimlendirme, Beyaz Eşya, Ankastre ve Televizyon alanlarında kurumlara sağlamış olduğu projeleri inceleyin.