LED Aydınlatma
LED Aydınlatma

LED Aydınlatma

Vestel LED aydınlatma ürünleri ile şık tasarımlı, çevreye duyarlı ve tasarruf sağlayan aydınlatma projeleri gerçekleştirmekteyiz. Hem iç hem dış mekan hem de retrofit ürünlerimizle geniş bir uygulama alanına sahibiz. Ürünlerimiz otomasyon ile uyumlu olup, farklı renk sıcaklıkları ve dim seçenekleri sunmaktadır.

 

Manisa Vestel City fabrikamızda, yerli tasarım ve üretim olarak piyasaya çıkardığımız armatürlerimiz ile 4 senelik kısa bir sürede LED sektöründe liderliğe yükselmiş bulunmaktayız.

Hastaneler, otoparklar, endüstriyel alanlar, spor kompleksleri, idari binalar, poliklinik ve eğitim gibi yüksek elektrik tüketimi olan noktalarda,  Vestel LED aydınlatma ürünleri ile şık tasarımlı, çevreye duyarlı ve tasarruf sağlayan projeler gerçekleştirmekteyiz. Vestel LED Aydınlatma olarak Zorlu Center, Vestel City, Burger King, Memorial, D&R, İzmir TAV, Atatürk TAV, THY Technic ve Borçelik gibi farklı sektörlere özel, proje bazlı aydınlatma çözümleri sunmaktayız.

 


Referans Projeler

Vestel Proje Ortağım’ın; Aydınlatma, Dijital Ekranlar, Akıllı Tahta, İklimlendirme, Beyaz Eşya, Ankastre ve Televizyon alanlarında kurumlara sağlamış olduğu projeleri inceleyin.