Restoran Çözümleri

Çözümlerimiz

Vestel Proje Ortağım; kurumsal müşterilerinin ihtiyaçları, mevcut problemleri ve isteklerini en hızlı ve doğru şekilde analiz eder. Eğitimden ulaşıma, endüstriden eğlence merkezine kadar toplumsal yaşamın her alanında hizmete sunduğu inovatif ürünlerle sonuç odaklı ve etkili çözümler sağlar.

Restoran Çözümleri

Müşteri memnuniyeti, pazarlama ve tanıtım çalışmalarının çok önemli olduğu restoranlarda dijitalleşme çağını Vestel Proje Ortağım’ın sağladığı çözümler sayesinde yakalayabilir ve istediğiniz güçlü etkiyi yaratabilirsiniz.

Vestel Bilgilendirme Ekranları, Menuboard’lar, Videowall ve Totemler aracılığıyla pazarlama kampanyaları, promosyon duyuruları, menü bilgisi, ürün tanıtımı, karşılama mesajı, marka tanıtım reklamları hareketli ve dikkat çekici bir şekilde iletilebilir.

Sürekli değişen pazarlama promosyonları, menü bilgisi, yeni ürün tanıtımı ve reklamlarınızı bastırmak için oldukça fazla zaman ve bütçe harcamak yerine, dijital ortamda hazırladığınız içerikleri, istediğiniz zaman “Dijital Ekran Sistemlerin”de yayınlayabilirsiniz. Restoran Çözümlerini kullanarak müşterilerinize daha hızlı ve etkili ulaşarak pazar payınızı arttırabilirsiniz.

Gıda sektöründe çok sık tercih edilen Vestel Menuboard’lar ile müşterileriniz için ilgi çekici, iştah kabartıcı görseller sunabilir, aynı zamanda işletmeniz için düşük maliyetli profesyonel bir sistem oluşturabilirsiniz.

Vestel Restoran Çözümleri ile Vestel Venus cep telefonundan ya da Vestel V Tab tabletlerden sipariş alıp, restoranlarınızda sipariş sürecini tam otomasyon ile hızlandırabilirsiniz.

Alışveriş merkezi, havalimanı gibi kalabalık alanlardaki restoran ve kafelerin çeşitli alanlarında Totem, Bilgilendirme Ekranı, Videowall gibi dijital ekranları kullanarak müşterileri restoranınıza çekebilirsiniz.

Restoranlar günümüzde insanların sadece yeme-içme ihtiyaçları için kullandığı mekanlar olmaktan çıkıp keyifle vakit geçirilen, insanların sosyalleştiği, sıra dışı tasarımları ile hayatımıza renk katan alanlar haline gelmiştir. Hitap ettiği kesimin birebir tarzını yansıtacak şekilde tasarlanan restoranların aydınlatma tasarımları da aynı şekilde özel olarak üzerine düşülmesi gereken konulardan birisidir.

Vestel LED armatürler kullanılarak dekoratif olarak ortamın ambiyansını en güzel yansıtacak şekilde geliştirilen profesyonel aydınlatma tasarımları ile tüketicinin algısı doğru yere yöneltilir ve yemekten aldığı haz doruk noktaya taşınır. Günün saatlerine ve işlevine uygun olarak kontrolü otomatik olarak sağlanan LED aydınlatma armatürleri ile arzu edilen atmosfer günün her anında yaşanır.

Restoran tasarımına uygun seçilen vrf klimalar ve %100 taze hava ünitesi ile ortamın havasını değiştirip, istenen sıcaklıkla konforu en üst düzeyde tutarak müşterileriniz için kusursuz bir ortam oluşturabilirsiniz.

Referans Projeler

Vestel Proje Ortağım’ın; Aydınlatma, Dijital Ekranlar, Akıllı Tahta, İklimlendirme, Beyaz Eşya, Ankastre ve Televizyon alanlarında kurumlara sağlamış olduğu projeleri inceleyin.