Akıllı Çözümler

Çözümlerimiz

Vestel Proje Ortağım; kurumsal müşterilerinin ihtiyaçları, mevcut problemleri ve isteklerini en hızlı ve doğru şekilde analiz eder. Eğitimden ulaşıma, endüstriden eğlence merkezine kadar toplumsal yaşamın her alanında hizmete sunduğu inovatif ürünlerle sonuç odaklı ve etkili çözümler sağlar.

Akıllı Çözümler

Vestel’in üretim gücü ile yenilenebilir ve temiz enerji ilkesi ile akıllı şehirler, akıllı evler yaratacak teknolojiler üretiyoruz. Vestel Akıllı Ev Çözümleri; akıllı beyaz eşyalar, akıllı sensörler, klima sistemler, akıllı ev kontrol sistemi, akıllı aydınlatmalar evinizde rahatlık, enerji verimliliği ve evinizi 7/24 izlemebilme imkanı sağlıyor.

Görme engellilerin hayatını kolaşlaştıran Vestel Akıllı Baston; Global Mobile Adwards 2017’de “En iyi giyilebilir mobil teknoloji” finalisti olarak gösteriLEDi. Ultrasonic sensör, vibrasyon motorları, sesli komut alıp-verme, bluetooth ve navigasyon desteği sumaktadır.

Elektirikli araçların yaygınlaşması ile, verimlilik, sürdürülebilir enerji kaynağı kullanımını sağlamak adına elektirikli araç şarj istasyonları yaygınlaşacaktır. Bu kapsamda geliştirilen Vestel Elektirikli Araç Şarj İstasyonları, Reddot Design Award Winner 2017 ödünü almıştır.

Vestel LED Aydınlatma bünyesinde sunulan akıllı çözümler konsepti ile özellikle sokak aydınlatma armatürlerinin uzaktan kontrolü ve takibi sağlanabilir. Wireless teknolojisi ile bir arıza izleme ve bakım planlamada büyük kolaylık sağlanır, cihaz ve bölge yönetimi yapılır ve enerji tüketimi kolaylıkla raporlanabilir. Bir edge router üzerinden wireless kablosuz haberleşme sitemi ile haberleşen armatürler, yine edge router üzerinden internete açılarak AKASYA yazılımına ulaşır. Vestel City’de Türk mühendisler tarafından geliştirilen AKASYA yazılımı sayesinde armatürlere uzaktan erişilerek tek tek veya toplu olarak kontrolleri sağlanabilir.