Destek - Vestel Proje Ortağım

Destek

vestel-724-destek 

Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü altında, Vestel Dijital Bilgi Ekranı (Visual Solutions) ürün gruplarına yönelik özel hizmet sağlayan VTS Saha Destek Ekibi yer almaktadır. Bu ekip bütün Vestel Dijital Bilgi Ekranı (Visual Solutions) ürünleri ve yazılımları üzerine uzmanlaşmıştır. Tüm Türkiye’de bulunan 360 adet Vestel Yetkili Servisi ve 13 ayrı ilde bulunan Vestel Merkez Servisleri ile koordinasyonu sağlar. İlgili servislerin ürün grupları için gerekli eğitimleri almasını sağlar. Saha ziyaretleri yapılarak servis ile birlikte oluşacak problemlere birlikte müdahale eder. Bu yaygın Vestel Servis ağından operasyon desteği alarak, saha koşullarına bağlı haftada 7 gün satış sonrası hizmet vermektedir.

İçerik yönetimi hizmeti alan müşterilerimize Vestek aracılığı ile destek sağlanmaktadır. Standart satış sonrası koşullara ek olarak taleplere göre özel hizmetler de sunulmaktadır.

İklimlendirme alanında özelleşmiş servisler, 12 büyük ilde konumladırılmış Vestel Merkez Servislerinde bulunan VRF teknisyenleri ile iç denetim yaparak her projeyi montaj aşamasında kontrol etmektedirler. Ayrıca sistemin devreye alınması sırasında tüm teknik detaylar Vestel personeli tarafından kaydedilip, projeler anahtar teslim edilir.

Vestel Yetkili Servisleri ile, Otel İnşaat Projelerinize özel tüm Türkiye çapında servislerimiz ile hızlı servis desteği sağlanır.

Aydınlatma ürünleri için, Vestel İletişim Merkezi ile iletişime geçerek aydınlatma konusunda özelleşmiş ekiplerin yönlendirmesi ile projelerinize özel destek sağlanır.