Konut Çözümleri

Çözümlerimiz

Vestel Proje Ortağım; kurumsal müşterilerinin ihtiyaçları, mevcut problemleri ve isteklerini en hızlı ve doğru şekilde analiz eder. Eğitimden ulaşıma, endüstriden eğlence merkezine kadar toplumsal yaşamın her alanında hizmete sunduğu inovatif ürünlerle sonuç odaklı ve etkili çözümler sağlar.

Konut Çözümleri

Teknoloji geliştikçe cihaz boyutlarının küçülüp erişilebilir fiyatlarda satışa sunulmasıyla akıllı ev sistemleri, günümüzde herkesin kolaylıkla kullanabileceği duruma gelmiştir. Konut projelerinde de zaman, güvenlik, hız ve konfor sağlayan akılı ev sistemlerinin kullanımı her geçen gün yaygınlaşmaktadır. Akıllı ev sistemleriyle donatılmış konutlar, enerji ve maliyet verimliliği sağlayarak tasarruf etme imkanı sunmaktadır. Bu sistemler, gündelik hayatta kullanılan aydınlatma, ısıtma-soğutma gibi araçların gereksiz enerji harcamasını engelleyerek kullanıcısına zaman ve enerji verimliliği sağlar.

Vestel Proje Ortağım’ın sunduğu Konut Çözümleri ile konut projeniz dahilindeki yaşam alanlarını teknoloji ile donatabilir, çevre dostu ve daha yaşanılır yapılar inşa edebilirsiniz.

Hayatı kolaylaştıran Dijital Ekran Çözümleri sistemleri sayesinde, ev sahipleri akıllı cihazlarının tamamını tek bir noktadan kontrol edebilir, alarm ve güvenlik sistemlerini yönetebilir, haberler, hava durumu ve trafik durumu hakkındaki bilgilere kolayca ulaşabilir.

Evlerde sunulan özel çözümler ile aydınlatmanın niteliği insanın kendini rahat ve güvende hissetmesi için özelleştirilir. Sunulan özgün çözümler ile odaların ruhuna uygun yaratılan ambiyanslar insanlara üst düzey bir konfor sunar. Estetik tasarımları, tasarruflu ve sağlam yapıları ile Vestel LED aydınlatma ekipmanları konutlar için sunduğu bu avantajları ile evinizi güzelleştirirken, aydınlatma giderlerinden kazanç sağlamınıza yardım eder.

Konutlarda merkezi olarak ısıtma ve soğutma imkanı sunan VRF klima sistemleri ile estetetik ve yüksek verimli iklimlendirme çözümleri sunulur.

Vestel Ankastre Akıllı Fırının Wi-Fi ile kontrol edilebilme özelliği sayesinde akıllı pişirme işlemi gerçekleştirilir, böylece yemek pişerken başında beklemek gerekmez. Pişirme işlemi istenilen zamanda durdurulabilir. Kullanıcı, Vestel Evin Aklı uygulamasında yer alan tariflerden diLEDiğini seçtiği taktirde Vestel Ankastre Akıllı Fırın, otomatik programıyla kolayca pişirir. Vestel Ankastre Akıllı Davlumbaz, Akıllı Gece Aydınlatması özelliği ile hareketlerinizi algılayarak yemek pişirirken ihtiyacınız olan aydınlatmayı sağlar.

Referans Projeler

Vestel Proje Ortağım’ın; Aydınlatma, Dijital Ekranlar, Akıllı Tahta, İklimlendirme, Beyaz Eşya, Ankastre ve Televizyon alanlarında kurumlara sağlamış olduğu projeleri inceleyin.