Borusan Holding VESTEL ile aydınlanıyor

Borusan Holding VESTEL ile aydınlanıyor

Borusan Holding VESTEL ile aydınlanıyor

Borusan Holding’in Gemlik‘de bulunan fabrikası Vestel’lendi.

Fabrikanın LED dönüşümünü gerçekleştiren Borusan Mannesmann, hem iç hem de dış aydınlatmada Vestel LED Aydınlatma armatürlerini tercih etti.

Çeşitli güç opsiyonlarına sahip Vestel Sardes Sokak Armatürü fabrika içi sokak aydınlatması için çözüm sunuyor. Fabrikanın tüm konvansiyonel aydınlatma armatürleri yeni nesil LED Sokak Aydınlatma armatürleri ile değiştirilerek enerji verimliliği adına önemli bir adım atılmış oldu.

Vestel LED Aydınlatma ürün grubunun en yüksek ışık akısı seviyesine sahip “Apron” armatürleri Borusan Liman aydınlatmasında kullanıldı. Yüksek lumen/watt seviyesi ile liman aydınlatması için uygun aydınlık seviyeleri sunulurken, IP66 koruma sınıfı ile de yabancı nesneler, toz ve sıvının armatüre girişi engelleniyor.

Yüksek enerji verimliliği ile enerji tasarrufu sağlayan “Vestel Sirius HP Yüksek Tavan Armatürü”, endüstriyel iç ve dış alanların aydınlatmasına çözüm sunuyor. IP66 koruması ile son derece sağlam özelliklere sahip olan Vestel’in bu ürünü, uzun ömürlü yapısı ile de kullanıcılara tasarruf imkanı sağlıyor.

İç mekan aydınlatması için kullanılan Panellight ve Etanj ürünleri ise yüksek aydınlık seviyeleri sunarak çalışanlar için konforlu bir çalışma ortamı sağlarken seçilen ışık rengiyle de ortamı daha dinamik bir şekilde aydınlatıyor.

;