Vestel’in LED Lamba Grubu ürünlerine ulaşmak artık daha kolay!

Vestel’in LED Lamba Grubu ürünlerine ulaşmak artık daha kolay!

Vestel’in LED Lamba Grubu ürünlerine ulaşmak artık daha kolay!

Vestel, LED lambalar ile ev aydınlatmasının en etkili yolunu tüketicileriyle buluşturuyor.
Konvansiyonel lambalara oranla 30 kat daha uzun kullanım ömrüne sahip Vestel LED lambalar kullanıcılarının elektrik masrafında yüzde 80’e varan düşüş sağlıyor. Vestel LED lambalar çevre dostu olmalarıyla da tüketicilerin dikkatini çekiyor.

Ayrıca ısı yaymayan yapılarıyla bulundukları ortamın sıcaklık seviyesine etki etmeyen Vestel LED lambalar, geniş ışıma açıları sayesinde kullanıldıkları ortamı homojen bir şekilde aydınlatıyor. Böylelikle bu aydınlatma kaynakları, büyük odalar için ekstra bir ışık kaynağı gereksinimini ortadan kaldırıyor.

Vestel LED lambalar kullanıcılarına, E27, E14 ve Gu10 olmak üzere üç farklı duy tipi, beyaz-sarı ışık opsiyonları ve değişik watt seçenekleri sunuyor. Bu özel lambalara online olarak vestel.com.tr’den, hepsiburada.com ve hizlial.com’dan ya da Migros 5M’lerden ulaşabilirsiniz. Bunun yanında bu online sitelerde, ürünlerin teknik detaylarını inceleyebilir, özel promosyonlardan faydalanabilir, 2 yıl garantili bu ürünleri kolay ve hızlıca satın alabilirsiniz.

;