Ülkemizin LED dönüşümüne katkı sağlayan lider bir marka olacağız

Ülkemizin LED dönüşümüne katkı sağlayan lider bir marka olacağız

Ülkemizin LED dönüşümüne katkı sağlayan lider bir marka olacağız

Vestel, günümüz teknolojisinde akıllı şehirleşme adımları atılırken, Wireless sistem donanımlarına sahip ürün portföyü ile bu gelişmeye katkı sağlamayı amaçlıyor. Özellikle sokak aydınlatmasında kullanım süreleri uzunluğundan dolayı LED dönüşümünün sağlayacağı tasarruf faydalarını dikkate alıp bunu geleceğin teknolojisi olacak akıllı donanımlarla destekleyerek yüksek hizmet kalitesi sunuyor.

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü’nde uyguladığımız, wireless otomasyon sistemine sahip sokak aydınlatma projemiz ile Türkiye’deki akıllı şehir çalışmalarına, aydınlatma sektöründen ilk adımı Vestel LED Aydınlatma olarak atmaktan gurur duyuyoruz. 35.000 dönümlük kampüs alanında 200 adet ürün ile ileri teknolojili aydınlatma çözümünü gerçekleştirdik.

Wireless otomasyon sisteminin sunduğu hizmet sayesinde ürünlerin birbiriyle ve ortak yönetildiği merkezi sistemle kablosuz haberleşmesi sağlanabiliyor. Ürünler ortak yönetilebildiği bir merkeze wireless ile bağlı durumda olmasından ötürü; dim kontrolü, arıza yönetimi gibi konulara hızla müdahale edilebiliyor, yüksek hızda talimatlar algılanabiliyor.

2

;